سمپوزیوم یک روزه کار در ترجمه حقوقی (لندن)
نوشته شده در 24 نوامبر 2014
دانشگاه روهامپتون و جوسترانز در ماه ژانویه برای تبدیل شدن به یک مترجم قانونی ، سمپوزیوم یک روزه برگزار می کنند.

اولی طبق گوگل مپ در Barnes-ish است و خود را "دانشگاه دانشگاه لندن" می نامد. دومی که باید از قبل پیوندی داشته باشم - این مجله ترجمه تخصصی و آخرین نسخه آن ، نسخه ژوئیه است ، مقاله هایی درباره ترجمه داستان های جنایت دارد که ممکن است مورد توجه خوانندگان این وبلاگ قرار گیرد. در حقیقت من در سمیناری عالی که توسط کارن سیگو برای CIoL برگزار شد ، شرکت کردم که چندان مرا ترغیب به ترجمه داستان های جنایت (گرچه رمان های جنایات آلمانی نیز نشده است) برای خواندن مطالب بیشتر در این زمینه کردم.

دانشگاه روهامپتون و جاسترانز یک روز یکشنبه جمعه 9 ژانویه 2015 در دانشگاه روهامپتون ، لندن برگزار می کنند

تبدیل شدن به یک مترجم حقوقی: سمپوزیوم.

فکر می کنید مترجم قانونی شوید؟ قبلاً متون حقوقی را ترجمه کرده اید و علاقه دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ شاید شما در حال تدریس در دوره ترجمه حقوقی هستید؟ در این روز گفتگوها و کارگاه ها سخنرانانی با پیشینه های مختلف و با تجربه گسترده ای در زمینه ترجمه و تفسیر برگزار می شود. نکات برجسته شامل سخنرانی های اصلی ریچارد دلانی و جولیت اسکات ، در کنار کارگاه های تعاملی در زمینه ترجمه حقوقی و ترجمه برای اتحادیه اروپا است. لطفا برای برنامه کامل پیوست کنید.

این سمپوزیوم در روز جمعه 9 ژانویه 2015 در تئاتر سخنرانی گیلبرت اسکات ، کالج ویتلاندز برگزار می شود. لطفا برای ثبت نام در منطقه فرز در خارج از تئاتر سخنرانی گیلبرت اسکات در ساعت 09:15 برای یک شروع 09:45 به ما بپیوندید.

هزینه اعطای سمپوزیوم 65.00 پوند و هزینه کامل کنفرانس 95.00 پوند است. برای رزرو مکان ، لطفاً با کلیک کردن اینجا به فروشگاه آنلاین دانشگاه روهامپتون مراجعه کنید .

اگر سؤالی درباره این رویداد دارید ، لطفاً از طریق ایمیل به آدرس kristal.oakes@roehampton.ac.uk از طریق ایمیل با Kristal Oakes (هماهنگ کننده کنفرانس دانشگاهی) تماس بگیرید.

ما بسیار مشتاقانه منتظر استقبال شما از سمپوزیوم و دیدن شما در آنجا هستیم!

در اینجا PDF با برنامه آمده است ، همانطور که در تاریخ 24.11.14 توسط من دریافت شده است.
تبدیل شدن به یک مترجم حقوقی برنامه 9 ژانویه 2015

متأسفانه شما نمی توانید بدون ایجاد حساب کاربری ثبت نام کنید ، اما برای رویدادهای آینده در دانشگاه روهامپتون خندیدید.

ارسال شده در ترجمه | پاسخ دهید

ترجمه های بسیار زیاد در دارالترجمه

ترجمه های روان برای بهترین مقاله

ترجمه کتاب توسط مترجمان تخصصی

ترجمه ,، ,یک ,حقوقی ,سمپوزیوم ,های ,برگزار می ,دانشگاه روهامپتون ,شدن به ,به یک ,ژانویه 2015 ,سخنرانی گیلبرت اسکات ,تئاتر سخنرانی گیلبرت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برج خنک کننده فروش کتاب گروه آموزشی فیزیک شهرستان هویزه نقاشی پارچه در شیراز bitcoin goshi عکس نوشته | متن های ناب و زیبــا | تکستبـــاز دانلود جزوه های دانشگاهی پاراکس رشته های دانشگاهی net2020 qshop140022 آنچه در مورد عطر ها باید بدانید!!!!